Трагедія, що сталася в одному із військових навчальних центрів Тернопільської області, викликала хвилю обурення та гніву серед українців.
Про це пишуть fakty.ua.
36-річний Микола Ірзайкін був призваний до армії 1 лютого за рішенням Тернопільського об'єднаного міського військкомату. Незважаючи на серйозні проблеми із серцево-судинною системою, військово-лікарська комісія з незрозумілих причин визнала його придатним до служби.
Миколу направили до навчального центру для проходження обов'язкової двомісячної базової підготовки.
Проте вже за 8 днів, 9 лютого, від командування частини надійшло повідомлення про його раптову смерть.
Причиною смерті названа гостра серцево-легенева недостатність. Ця новина вразила не лише рідних Миколи, а й усю громадськість міста.
Мер Тернополя висловив щирі співчуття сім'ї загиблого солдата, назвавши його справжнім героєм та патріотом. Однак у коментарях до повідомлень влади люди обурюються тим, як людина в дуже тяжкому стані взагалі могла потрапити на службу.
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
Відгодовує залицяльника: Ксенія Мішина натякнула на новий роман. Чоловік вже навіть знайомий із сином
"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні
У неї навіть обличчя дике: в мережі порівняли Батьківщину-матір в Україні й в Росії
Вони вимагають покарати некомпетентних військових медиків, котрі фактично відправили Миколу на вірну смерть.
На думку українців, ця трагедія стала можлива через недбалість, формалізм і безвідповідальність окремих посадових осіб. Люди чекають на ретельне розгляд і справедливе покарання для винних.
